Δήμος Κέρκυρας | Λακκούβες σε δρόμο | Λακκούβα στον δρόμο

#5792 Λακκούβα στον δρόμο

Σχόλια (1)

Σπυριδων Αγαθος πριν απο 6 μήνες

Σήμερα πέρασα και είδα ότι έχει αποκατασταθεί!
Ευχαριστούμε.

  • Προς έλεγχο

    11-03-2017 02:02:01
  • Γνωστοποίηση

    11-03-2017 14:31:30
  • Διεκπεραιώθηκε

    Fix Your City TODAY: Το μέλος Σπυριδων Αγαθος μας ενημέρωσε ότι έχει αποκατασταθεί.
    23-03-2017 20:58:14
  • Ολοκληρώθηκε σε 12 Μέρες 18 Ώρες 56 Λεπτά 13 Δευτερόλεπτα από την υποβολή του.

Πληροφορίες Δήμου Κέρκυρας

Δήμαρχος ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΠΛ.ΜΙΧ.ΘΕΟΤΟΚΗ, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
Τηλέφωνo 26610-44410, 26613-62700, 26613-62701
Fax 26610-32779 , 26610-25555
Web Address http://www.corfu.gr/
Web Address http://www.corfu.gov.gr/
Email Address Δήμος Κέρκυρας email
Email Address Δήμος Κέρκυρας δευτερο email

Στατιστικά Δήμου Κέρκυρας

Έχουν υποβληθεί
3
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
3
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ