Δήμος Κέρκυρας | ΑΛΛΟ | Απουσία σηματοδότησης

#5841 Απουσία σηματοδότησης

  • Στην διασταύρωση οδού Κατσιμήδη & Εθν. οδού Κέρκυρας - Πέλεκα, δεν υπάρχει ανέχεια και όλοι αγνοούν το σήμα ΣΤΟΠ που υπάρχει ανεβαίνοντας την Κατσιμήδη. Όπως επίσης είναι παράνομο να αυτός που έρχεται απο ΚΟΥΛΙΝΕΣ να μπει στην οδό Κατσιμήδη, διότι περνάει κάθετα από αντίθετο ρεύμα και στην ουσία σταματάει 2 ρεύματα. Σε αυτές τις οδούς περνάνε από μηχανάκια μέχρι φορτηγά. Πρέπει δηλαδή να έχουμε περισταστικά και θύματα, για να γί
    Διεύθυνση:   Κατσιμίδη 23, Κανάλι 491 00, Ελλάδα
    Κατηγορία:   ΑΛΛΟ
    Περιφέρεια:   Ιονίων Νήσων
    Νομός:   Κέρκυρας
    Δήμος:   Κέρκυρας
    Μέλος:   Σπύρος Τσ
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 9 μήνες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    03-02-2018 20:15:39
  • Γνωστοποίηση

    03-02-2018 21:10:50

Πληροφορίες Δήμου Κέρκυρας

Δήμαρχος ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΠΛ.ΜΙΧ.ΘΕΟΤΟΚΗ, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
Τηλέφωνo 26610-44410, 26613-62700, 26613-62701
Fax 26610-32779 , 26610-25555
Web Address http://www.corfu.gr/
Web Address http://www.corfu.gov.gr/
Email Address Δήμος Κέρκυρας email
Email Address Δήμος Κέρκυρας δευτερο email

Στατιστικά Δήμου Κέρκυρας

Έχουν υποβληθεί
4
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
3
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ