Δήμος Αθηναίων | Λακκούβες σε δρόμο | Επιδιόρθωση Λακκούβας

#5919 Επιδιόρθωση Λακκούβας

Σχόλια (1)

john fistikis πριν απο 12 ημέρες

Είναι ακριβώς κάτω από το φανάρι! Στο όριο που ξεκινά το πεζοδρόμιο...Είναι αρκετά μεγάλη και δεν φαίνεται!

  • Προς έλεγχο

    30-01-2019 00:20:49
  • Γνωστοποίηση

    30-01-2019 00:20:57

Πληροφορίες Δήμου Αθηναίων

Δήμαρχος ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Διεύθυνση ΑΘΗΝΑΣ 63 ΠΛ. ΚΟΤΖΙΑ, 10552 ΑΘΗΝΑ
Τηλέφωνo 213-2082200, 210-5277000/3310861/2
Fax 210-3722308
Web Address http://www.cityofathens.gr
Email Address Δήμος Αθηναίων email

Στατιστικά Δήμου Αθηναίων

Έχουν υποβληθεί
18
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
2
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ