Δήμος Πατρέων | Λακκούβες σε δρόμο | ΕΠΙΔΙΟΡΥΩΣΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΛΑΚΟΥΒΕΣ!!!

#5985 ΕΠΙΔΙΟΡΥΩΣΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΛΑΚΟΥΒΕΣ!!!

  • Επικοινωνώ μαζί σας για να σας ενημερώσω για ένα σοβαρό πρόβλημα που υπάρχει στην περιοχή των Κάτω Συχαινών και συγκεκριμένα στην οδό Πάροδο Μαλέα 37 (ακριβώς δίπλα στον ποταμό Μείλιχο πάνω από το ύψος της οδού Μαλέα). Το πρόβλημα που υπάρχει στον μικρό – στενό αυτό δρόμο είναι υπάρχουν μεγάλες γούβες Θα ήθελα εκ μέρους και όλων των κατοίκων της περιοχής να σας παρακαλέσω να φροντίσετέ έτσι ώστε να ασφαλτοστρωθούν
    Διεύθυνση:   Μαλέα 37, Πάτρα 264 43, Ελλάδα
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Δυτικής Ελλάδας
    Νομός:   Αχαΐας
    Δήμος:   Πατρέων
    Μέλος:   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 5 μήνες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    17-04-2019 15:15:07
  • Γνωστοποίηση

    21-04-2019 00:48:22

Πληροφορίες Δήμου Πατρέων

Δήμαρχος ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΜΑΙΖΩΝΟΣ 108, 26221 ΠΑΤΡΑ
Τηλέφωνo 2613-610200/300/307/380, 2610-966300/80
Fax 2610-623562
Web Address http://www.e-patras.gr
Email Address Δήμος Πατρέων email

Στατιστικά Δήμου Πατρέων

Έχουν υποβληθεί
232
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
1
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ