Δήμος Πατρέων | Λακκούβες σε δρόμο | Λακκούβα στην Αρόη

#6074 Λακκούβα στην Αρόη

  • Έχει υποχωρήσει το οδόστρωμα στο τελευταίο σημείο του δρόμου που έρχεται από το Δασύλλιο προς την Αρόη (οδός Αρτέμιδος), λίγο πριν τη γέφυρα που περνά πάνω από τη Μικρή Περιμετρική. Στο χάρτη είναι σημειωμένο ακριβώς το σημείο. Είναι επικίνδυνο για ζημιές σε οχήματα και πρόκληση ατυχήματος
    Διεύθυνση:   Π. Παυλόπουλου 153, Πάτρα 263 31, Ελλάδα
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Δυτικής Ελλάδας
    Νομός:   Αχαΐας
    Δήμος:   Πατρέων
    Μέλος:   Αγγελική Κατσαΐτη
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 13 ημέρες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    04-07-2019 09:05:39
  • Γνωστοποίηση

    04-07-2019 22:57:11

Πληροφορίες Δήμου Πατρέων

Δήμαρχος ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΜΑΙΖΩΝΟΣ 108, 26221 ΠΑΤΡΑ
Τηλέφωνo 2613-610200/300/307/380, 2610-966300/80
Fax 2610-623562
Web Address http://www.e-patras.gr
Email Address Δήμος Πατρέων email

Στατιστικά Δήμου Πατρέων

Έχουν υποβληθεί
194
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
0
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ