Δήμος Πατρέων | Λακκούβες σε δρόμο | Χαλασμένο οδόστρωμα

#6177 Χαλασμένο οδόστρωμα

  • Στο οδόστρωμα της οδού Κωνσταντινοπούλου κοντά στη συμβολή της με την Συντ/ρχη Ζήση σε μήκος περίπου 30 μ υπάρχουν λακούβες και πολλές φθορές που δημιουργούν πρόβλημα στα διερχόμενα αυτοκίνητα αλλά και στα αυτοκίνητα των μόνιμων κατοίκων.Παρακαλούμε τον δήμο για την άμεση ασφαλτόστρωση του τμήματος αυτού του δρόμου.
    Διεύθυνση:   Στρ. Κωνσταντινοπούλου 49, Πάτρα 263 31, Ελλάδα
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Δυτικής Ελλάδας
    Νομός:   Αχαΐας
    Δήμος:   Πατρέων
    Μέλος:   Αναστάσιος Γιαβρής
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 2 μήνες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    15-10-2019 22:00:34
  • Γνωστοποίηση

    15-10-2019 22:03:27

Πληροφορίες Δήμου Πατρέων

Δήμαρχος ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΜΑΙΖΩΝΟΣ 108, 26221 ΠΑΤΡΑ
Τηλέφωνo 2613-610200/300/307/380, 2610-966300/80
Fax 2610-623562
Web Address http://www.e-patras.gr
Email Address Δήμος Πατρέων email

Στατιστικά Δήμου Πατρέων

Έχουν υποβληθεί
314
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
2
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ