Δήμος Πατρέων | Λακκούβες σε δρόμο | Λακούβες στην Οδό Δελφών στα Δεμένικα

#6214 Λακούβες στην Οδό Δελφών στα Δεμένικα

  • Η οδός Δελφών είναι ένας δρόμος με άσφαλτο σε κακή κατάσταση. Έχει πολλές λακούβες σχεδόν σε όλο του το τμήμα αλλά ιδιαίτερα στην αρχή του (κοντά στην συμβολή του με την Ειρήνης & Φιλίας. Κάποιες από τις λακούβες έχουν αρκετό βάθος που είναι επικίνδυνο ειδικά και δικυκλιστες που και λόγω του ανεπαρκούς φωτισμού του δρόμου το βράδυ, αποτελούν παγίδες.
    Διεύθυνση:   Δελφών, Δεμένικα 265 00
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Δυτικής Ελλάδας
    Νομός:   Αχαΐας
    Δήμος:   Πατρέων
    Μέλος:   Γιώργος Πετρούτσος
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 29 ημέρες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    16-11-2019 05:26:48
  • Γνωστοποίηση

    16-11-2019 14:18:02

Πληροφορίες Δήμου Πατρέων

Δήμαρχος ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΜΑΙΖΩΝΟΣ 108, 26221 ΠΑΤΡΑ
Τηλέφωνo 2613-610200/300/307/380, 2610-966300/80
Fax 2610-623562
Web Address http://www.e-patras.gr
Email Address Δήμος Πατρέων email

Στατιστικά Δήμου Πατρέων

Έχουν υποβληθεί
314
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
2
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ