Δήμος Πατρέων | Λακκούβες σε δρόμο | κατεστραμμένο οδόστρωμα

#6275 κατεστραμμένο οδόστρωμα

  • το οδόστρωμα επί της οδού Βρατσάνου στα Ζαρουχλέϊκα Πάτρας είναι σε κάκιστη κατάσταση. Ως εκ τούτου παρακαλώ την αρμόδια υπηρεσία του Δήμου όπως προβεί στις απαραίτητες ενέργειες αποκατάστασης του φθαρμένου οδοστρώματος που μέχρι τώρα έχει προκαλέσει πολλές ζημιές σε αυτοκίνητα και μοτοποδήλατα κατοίκων της περιοχής -αλλά πρωτίστως- στην ασφάλεια των πεζών και ιδιαίτερα παιδιών και ηλικιωμένων.
    Διεύθυνση:   Δημ. Βρατσάνου 3, Πάτρα 263 32, Ελλάδα
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Δυτικής Ελλάδας
    Νομός:   Αχαΐας
    Δήμος:   Πατρέων
    Μέλος:   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 9 ημέρες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    12-01-2020 18:04:52
  • Γνωστοποίηση

    13-01-2020 21:35:05

Πληροφορίες Δήμου Πατρέων

Δήμαρχος ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διεύθυνση ΜΑΙΖΩΝΟΣ 108, 26221 ΠΑΤΡΑ
Τηλέφωνo 2613-610200/300/307/380, 2610-966300/80
Fax 2610-623562
Web Address http://www.e-patras.gr
Email Address Δήμος Πατρέων email

Στατιστικά Δήμου Πατρέων

Έχουν υποβληθεί
339
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
2
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ