Δήμος Αθηναίων | Λακκούβες σε δρόμο | Επιδιόρθωση Λακκούβας

#6323 Επιδιόρθωση Λακκούβας

  • Η λακκούβα βρίσκεται στο αριστερό τμήμα του δρόμου, δίπλα από το πεζοδρόμιο: Όπως στρίβεις από Αλεξάνδρας δεξιά για να μπεις στη Ζαχάρωφ (αμέσως μετά το κτήριο της Περιφέρειας), μετά από 10 μέτρα. Βασικά είναι ίδιο στυλ με αυτή που υπήρχε λίγα μέτρα πιο κάτω (στην ίδια οδό), και επιδιορθώθηκε πριν ένα μήνα (επί τη ευκαιρία ευχαριστούμε!!)
    Διεύθυνση:   Ζαχάρωφ 3, Αθήνα 115 21, Ελλάδα
    Κατηγορία:   Λακκούβες σε δρόμο
    Περιφέρεια:   Αττικής
    Νομός:   Αττικής-Κεντρικού Τομέα Αθηνών
    Δήμος:   Αθηναίων
    Μέλος:   john fistikis
    Το αίτημα υποβλήθηκε πριν απο 4 μήνες
Σχόλια (0)
  • Προς έλεγχο

    04-03-2020 21:37:37
  • Γνωστοποίηση

    05-03-2020 00:09:48

Πληροφορίες Δήμου Αθηναίων

Δήμαρχος ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Διεύθυνση ΑΘΗΝΑΣ 63 ΠΛ. ΚΟΤΖΙΑ, 10552 ΑΘΗΝΑ
Τηλέφωνo 213-2082200, 210-5277000/3310861/2
Fax 210-3722308
Web Address http://www.cityofathens.gr
Email Address Δήμος Αθηναίων email

Στατιστικά Δήμου Αθηναίων

Έχουν υποβληθεί
39
Γνωστοποιήθηκαν
0
Βρίσκονται σε εξέλιξη
0
Έχουν διεκπεραιωθεί
2
fix your city Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Γρήγορη αναφορά αιτήματος
Βλέπετε ένα πρόβλημα; Τραβήξτε μία φωτογραφία, αναφέρετε το και θα ενημερώνεστε σε πραγματικό χρόνο για την αποκατάσταση / διεκπεραίωση του.
fix your city Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Άμεση επικοινωνία με τον Δήμο
Ο Δήμος σχολιάζει ή ενημερώνει για την εξέλιξη του αιτήματος, σχολιάστε, ψηφίστε και κοινοποιήστε τα αιτήματα.
 
fix your city Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Μένετε πάντα ενημερωμένοι
Λάβετε ειδοποιήσεις για ότι συμβαίνει στον Δήμο σας, καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, κλείσιμο δρόμων, και πολλά άλλα.
 

Μοιράστε το Fix Your City TODAY σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα

Fix Your City TODAY Φτιάξε την πόλη σου ΣΗΜΕΡΑ